Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
PrawiczekPrzystDojrzala
13 lat temu

Czy kobiety sa ciekawe sexu z prawiczkiem, czy tylko mezczyzni sa zainteresowani dziewicami ? Prosze Panie o wzpowiedzi :)

Zdjęcie profilowe
PrawiczekPrzystDojrzala
13 lat temu

Widze ze nikt nie potrafi odpowiedziec na moje pytanie :P

Zdjęcie profilowe
one_step_closer
13 lat temu

dobrze, że jadę nad jezioro... odpocznę

Zdjęcie profilowe
despise
13 lat temu

Udanego wypoczynku wam obu ;)

Zdjęcie profilowe
PrawiczekPrzystDojrzala
13 lat temu

nie spamowac uszanujcie moj temat...

Zdjęcie profilowe
30tomek
13 lat temu

Trzeba było dodać sondę do tematu ;]

Zdjęcie profilowe
elwirka36
13 lat temu

Z profilu założyciela: "Strasznie kreca mnie dojrzale kobietki od 25 do 45l :)"
No skoro 25-latki obrażasz nazywając dojrzałymi, to nie dziw się, że żadna cię rozprawiczyć nie chce;-)

Zdjęcie profilowe
despise
13 lat temu

Dobra jak już 'zaspamiłem' to ci odpowiem..
Po nicku wnioskuję..
- założyłeś konto w celu znalezienia kogoś kto cię rozprawiczy lub przynajmniej pomoże w temacie;
- lub nie przemyślałeś nazwy swojego profilu i sprawdzasz teraz czy 'prawiczek' będzie przyciągał do Ciebie kobiety czy raczej odpychał.

Tak czy inaczej nie ma się co z tym afiszować - imho jeśli zakręcisz kobietę tak swoim duchem jak i ciałem (zwłaszcza duchem) odda ci się czy jesteś cnotą czy nie - co najwyżej po będzie zawiedziona - ale wtedy twój cel nadrzędny (jak się domyślam) będzie już osiągnięty...

Zdjęcie profilowe
PrawiczekPrzystDojrzala
13 lat temu

Nie chodzi o mnie... Pytam z ciekawosci jeszcze raz :)

Czy kobiety sa ciekawe sexu z prawiczkiem, czy tylko mezczyzni sa zainteresowani dziewicami ? Prosze Panie o wzpowiedzi :)

Zdjęcie profilowe
despise
13 lat temu

Przede wszystkim to masz 'ciekawe' ciekawości ;)
Faktycznie zrób sondę jak ci już radzono, bo jak widać Panie maja ciekawsze tematy ;)

Zdjęcie profilowe
PrawiczekPrzystDojrzala
13 lat temu

Jak panie maja ciekawsze tematy to niech pisza w innym nie spamuja tak jak ty nie na temat... Czy w bylo napisane ze o mnie chodzi? nie! Jestem prawiczkiem ale nie robie sobie reklamy itp. Poprostu mnie to ciekawi... Jak nie potrafisz odpowiedziec to nie pisz byle czego zeby tylko pokazac ze jestes na forum i sie udzielasz... Taka mala prozba :) Jest tyle innych tematow mozesz je krytykowac :P

Zdjęcie profilowe
despise
13 lat temu

Może jednak CBOS? ..

Dobra.. widzę, że poważnie podchodzisz do tematu. Powodzenia ;)

Zdjęcie profilowe
my32bilodz
13 lat temu

Wydaje mi się, że to zależy od wieku kobiety. Kobieta, w odróżnieniu od dziewczynki wymaga już od kochanka pewnego kunsztu a przynajmniej znajomości kobiecego ciała. Oczywiście to jest regułą, a od każdej istnieją wyjątki.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem