Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
paracuckoldjaslo
13 lat temu

Szukamy ogiera na rżnięcie Marzeny na oczach Andrzeja PILNIE. Więcej informacji na naszm blogu - http://pl.zbiornik.com/profile/paracuckoldjaslo/blog/entry/42tb/

Zdjęcie profilowe
dantealighieri
13 lat temu

A Marzenie tak przed 7 rano ogiera sie zachcialo? Do stajni trzeba, do stajni!
Nalezy uwazac, zeby Andrzejowi oczy nie popekaly ;-/

Zdjęcie profilowe
self_again
13 lat temu

budzik ustawiła, na czas obowiązujący na Wyspach Brytyjskich...:/ pozdro Self

Zdjęcie profilowe
paracuckoldjaslo
13 lat temu

Skopiuję z pobliskiej grupy, bo nie chce mi się tego pisać ponownie. Ludzie Waszego pokroju śmieszą mnie na potęgę. Nie wiem, czy w ogóle zorientowaliście się, ale jesteście na grupie pt. "ODDAM ZONE I POPATRZE JAK JA RUCHAJA". Forma seksu, polegająca na oddawaniu żony innemu nosi nazwy cuckoldingu, bądź też zdrady kontrolowanej. Mówiąc o tym seksie używa się pewnych terminów, jak hot-wife, rogacz, czy właśnie ogier lub byczek. Dlaczego ironizujecie i naśmiewacie się z takiego ogłoszenia? Jest w 100 % w temacie cuckold, jeśli Was to śmieszy albo dziwi to może pora grupę zmienić?

Zdjęcie profilowe
dantealighieri
13 lat temu

Zawstydziles mnie ;-/
Ale nadal uwazam ze ogiera albo byka trzeba w stajni szukac. Nie wciskaj, ze nazywanie kogos malpa, albo oslem jest podniecajace ;-/

Zdjęcie profilowe
devilinme
13 lat temu

To ha też skopiuje z pokrewnej Grupy: Nie karmić troli!! Paracuckoldjaslo- nie odpowiadajcie na zaczepki. To sami dadzą spokój. Niepowodzenia i brak pewności w realu rekompensują takimi kabotyńskimi pokrzykiwaniami.
Tyle się tu ludzie dziwują fotkom z netu. A głupi trolling nikogo nie rusza. STOP TROLLOM!!!

Zdjęcie profilowe
pszczola07
13 lat temu

Wyrażenie własnego zdania ( do czego ma się prawo na forum, także tym ) może w nieco ironiczny, sarkastyczny czy prześmiewczy sposób nie świadczy o brakach w realu ( lub innej biedronce - co na to dział zaopatrzenia? ) lecz o czymś innym, wszak sarkazm to najniższa forma dowcipu, ale za to najwyższa forma inteligencji.
Powodzenia w poszukiwaniach.

Zdjęcie profilowe
self_again
13 lat temu

znowu się frustnąłem.... :/ pozdro Self

Zdjęcie profilowe
devilinme
13 lat temu

Braki w Tesco też mogą być. Jednakowoż uważam że nachalne wyrażanie własnego zdania z pełną świadomością że nadawcy posta nie życzą sobie tego wyczerpuje znamiona trollingu. Chcesz pogadać o tym co cię śmieszy w zwyczajach erotycznych? Załóż własny post. Albo grupę;)

Zdjęcie profilowe
self_again
13 lat temu

nie rozumiesz głąbie... że nie sam temat jest problemem... tylko sposób jego kreowania... czy do Ciebie kurwa nie docierają proste przesłania... mówiąc o tym... że plebejskie zachowania nawet w necie ... to znamiona uwsteczniania się społeczeństwa... ileż jeszcze kopów musisz zaliczyć, żebyś pojął...? pozdro Self

Zdjęcie profilowe
devilinme
13 lat temu

Uuuu, plebejekie zachowania. Dużo w koledze pogardy dla "ludu". Co tam? Słoma z butów wychodzi? Za młodu rodzice na wieś ganiali? Zsiadłe mleko kazali pić? No taaa... Uwstecznianie... A gdzie wstecz konkretnie? W jakie czasy? A zresztą... Nie chce mi się z tobą gadać...

Zdjęcie profilowe
self_again
13 lat temu

Lud przez ostanie 55 lat kreował rzeczywistość w mojej ojczyźnie... i gówno wyszło z tych mądrości... więc niech spierdala...
nie wiem co masz przeciwko wsi... i jaki to ma związek...? uwstecznianie... to zatracanie człowieczeństwa... baranie... a nie podróże w czasoprzestrzeni... pozdro Self

Zdjęcie profilowe
extacy_ON
13 lat temu

nie karmcie trolli poetów takich jak dante i self , oni są tu po to żeby pisać a My po coś innego, każdy robi to co lubi :)
pozdr i nie reagujcie na to sfrustrowane towarzystwo

Zdjęcie profilowe
devilinme
13 lat temu

Człowieczeństwo dostałeś przy narodzinach. Nie da się go stracić. Godność osobistą można. A co do ostatnich 50 lat. Kto rządził? Lud? Ty chyba za dużo Korwina się naczytałeś! Rządziła nasłana z sowietów czerwona jaczejka! Z pomocą inteligencji pracującej. Lud wyzyskiwano, stzelano do niego, masakriwano po ulicach i kopalniach. Rządziła czerwona biurokracja!

Zdjęcie profilowe
devilinme
13 lat temu

Masz racje extacy. Dlatego dobranoc self... Frustruj się dalej...

Zdjęcie profilowe
dantealighieri
13 lat temu

To wlasnie brak pewnosci i niepowodzenia ;-/
Rozszyfrowales mnie! A niech to! ;-/

Zdjęcie profilowe
self_again
13 lat temu

oj Ty biedny wykorzystywany... chłopku - roztropku...
zapnij w smycz żonę i wyprowadź na spacer... nie może się już biedna doczekać... tego człowieczeństwa, które jej zostało dane... a Ty dbasz o nie.....:/ pozdro Self

Zdjęcie profilowe
devilinme
13 lat temu

No i trafiłem celnie wielkomiejskiego liberała. A z chlopkiem pudło! Ostatni w mojej rodzinie byli w XVIII wieku. No już self, dobranoc, oczka zmróż, ziółek napij na skołatane nerwy... Z mojej strony koniec.

Zdjęcie profilowe
pszczola07
13 lat temu

devilinme z całym szacunkiem, nie potrzebuję zakładać grupy, rozrywki dostarczają już te co istnieją:) Wiem, wiem, sieć cierpliwa wszystko zniesie, tylko pytanie po co?:)
A swoją drogą spójrz tylko : też polemizujesz w temacie bądź co bądź nie swoim, jednocześnie zaśmiecając go i pisząc również nie na temat. Czy w takim razie podlegasz pod grupę trolli, o której piszesz?
Takie małe spostrzeżenie: zakładający temat ( nie tylko ten, większość innych ) wyraża oburzenie z racji napisania czegoś uszczypliwego, ale dlaczego nie zauważą pozytywnej strony tego zjawiska? Dzięki temu ich temat nie zginie w tłumie:)) To tak oczywiście żartobliwie stwierdzam i chyba sobie pójdę, bo pewnie też do tej osławionej grupy trolli zaraz mnie przypiszą :)))

Zdjęcie profilowe
devilinme
13 lat temu

A skąd:) nie przypiszą. A co do zasmiecania racja niestety. Ja tez dałem się wciągnąć w to. Dlatego autorów posta przepraszam i kończę wpisy tu.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem