Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
spotkajmysiereal
13 lat temu

czy naprawde nie ma parki ktora by pomogla chlopakowi spelnic fantazje? tylko reklama ranking i zero prawdziwej zabawy?

Zdjęcie profilowe
normalny_28_28
13 lat temu

i tutaj sie z kolega zgadzam w 100% tylko ulubione itd :( coraz gorzej

on32wlkp
Mężczyzna () ·
13 lat temu

szukaj wkoncu znajdziesz

sexparrra
sexparrra VIP VF
Para () ·
13 lat temu

Ale wyrzut, a co możesz zaoferować? Czy ty myślisz że pary to zabawki? Parze musisz się spodobać, bez zdjęć w profilu nawet nie zaczynaj szukać. Poza tym to nie chodzi tylko o "bzykanie", ludzie dobierają się też charakterami, w końcu jak już się spotykać to nie na pół godziny. Chyba że masz inaczej.... :P

Zdjęcie profilowe
spotkajmysiereal
13 lat temu

no wlasnie co mam zaoferowac? moze od razu napisac dam 300 za godzine wtedy bedzie cos do zaoferowania?

oferujemy wszyscy tutaj to samo czyli wzajemna przyjemnosc, dobra zabawe i td

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
13 lat temu

Kolego,czyżby oferujemy to samo co ty ? Popatrz na profile innych,a na swój. Myślisz że pisząc takie posty coś wskórasz ?

Zdjęcie profilowe
spotkajmysiereal
13 lat temu

co mnie obchodza inne profile?? nie kazdy musi sie reklamowac zdjeciami kutasa w odleglosci 5cm

Zdjęcie profilowe
dantealighieri
13 lat temu

Hahahaha to sie qrwa dyskusja zrodzila. Chcesz sobie podupczyc, to idz do knajpy, poderwij jakas niunke i przestan sie modlic kutasem do komputera.
Samotnym panom dziekujemy...chyba qrwa cieciom, bo tylko ciec jest na tyle zdesperowany, zeby grzebac w necie za dupa, i zeby bylo weselej, to sie tyczy tak samo, a moze przede wszystkim, meskiej czesci par.
'Popatrz na profile'...hahahaha, a co to qrwa, sztuka dla sztuki? Wiekszosc to tworczosc rodem z przedszkola dla doroslych dzieci. Klotliwe, ignoranckie, zadufane w sobie, niespelnione w seksualnym zyciu twory. Samce, pary i dziewoje...

Zdjęcie profilowe
Domatorzy
13 lat temu

tu kurwa nawet pary na drinka nie ma

Zdjęcie profilowe
fighter0454
13 lat temu

dantealighieri - nie zgodzę się z Tobą...nie trzeba być zdesperowanym cieciem zeby rejestrować sie na zbiorniku...oczywiście ze w knajpie mozna wyrwać za kilka drinków jakiegoś lachona ale ta stronka została stworzona żeby łączyć ludzi o podobnych zainteresowaniach...i jeżeli ktoś pisze ze chciałby spróbować z parką czy nawet z osobą o tej samej orientacji to czemu nie może pisać o tym otwarcie? ...

Jeżeli ktos chce ulżyć sobie w ten czy inny sposób to nie przeszkadzajmy mu w tym :)
Pozdro 600 :I

Zdjęcie profilowe
dantealighieri
13 lat temu

fighter...skup sie!
O jakich Ty do mnie zainteresowaniach rozmawiasz? Czy wspolnymi zainteresowaniami nazywasz dupczenie czyjejs zony, nazywanej przez ubogiego w mozg jej meza, suka?
I kto Ci powiedzial ze zbiornik powstal po to, zeby laczyc ludzi o podobnych zainteresowaniach?
'Samotni panowie nie pisac'...tylko ciec moze pisac do tego typu tworu udajacego pare, bo prawdziwy facet nie znizy sie do poziomu w ktorym znajdzie z tym czyms temat do rozmowy.

zula72
Kobieta () ·
13 lat temu

nie jestem desperatka......jestem zona przystojniaka.....Zb dla mnie to czysta zabawa .....i utwierdzanie się w świadomości ze większość populacji ma w głowie bezkarne bzykanie i upust fantazji erotycznych realnie nie do zrealizowania.......a wiec chopocki .......do dzieła......upuszczać, spuszczać......co tylko się da......................wirtualnie oczywiście.......

Zdjęcie profilowe
dantealighieri
13 lat temu

Zula72 ...je suis Jean. Jean Reno...

Zdjęcie profilowe
Lalanna_again
13 lat temu

zula"// o jakim przystojniaku mowisz? nie masz meza i nigdy nie mialas:/
nie pij wiecej kobieto:// alkohol szkodzi zdrowiu://

Zdjęcie profilowe
Lalanna_again
13 lat temu

oj zula chyba pomylilam sie..... zdaje sie ze mialas..... 100 lat przed nasza era;/// sorry piekna, wiecej tego bledu nie popelnie:// niemniej jednak, meza nie masz, wiec przestan pierdolic glupoty:///

Zdjęcie profilowe
waldek12345w
13 lat temu

Kolego! 3rady: 1)do szkoły nauczyc się pisać. 2)uzupełnij profil,bo jest tam pusto jak u polityków w głowach. 3)propozycje nie w tym stylu bo ludzie tu zwłaszcza kobiety to nie prostytutki czekające na CIEBIE !!!! życze powodzenia.

Zdjęcie profilowe
spotkajmysiereal
13 lat temu

Szanowni "mędrcy" wyjasnijcie mi jedną rzecz.
Po co wypowiadacie się w tematach ktore was nie interesują?
Czy jak znajdziecie na allegro za drogie auto jak na swój rocznik czy też klasę to też piszecie "Zastanów sie... za drogie... złom... kto to kupi.." ???
Nie jestescie zainteresowani nie piszcie, zignorujcie posta i tyle.
Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
dantealighieri
13 lat temu

Kto Ci powiedzial ze mnie temat nie interesuje? ;-/

Zdjęcie profilowe
Lalanna_again
13 lat temu

mnie tez interesuje://

Zdjęcie profilowe
spotkajmysiereal
13 lat temu

Chyba sie nie do końca zrozumielismy.
Po prostu jak będę chciał kogoś sie poradzić to zaloże forum www.dobreradywsprawieseksuprofiliiinnychdebili.pl
moze teraz zrozumiecie aluzje...
kazdy moze pisac swoje ale prosze o nie pouczanie kogos kto waszych rad nie chce
Do milego...
Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
self_again
13 lat temu

...ależ, Ty wręcz potrzebujesz naszych rad i pouczeń... ubogiś... w każdym calu... proletariuszu... i socjalistyczny dobroczyńco... :/ pozdro Self

Zdjęcie profilowe
waldek12345w
13 lat temu

Wypowiadamy się bo jestes oszustem,jeśli zakładasz stronę to realną ,a nie brak danych w profilu..może jesteś z KGB to najpierw wyjaśnij sprawe w Smoleńsku a potem synku pobaw się swoim cycusiem .

dociekliwi
Para () ·
13 lat temu

nie chodzi o pouczanie i wymądrzanie się, tylko o dobre intencje bo 99,9 % par nie weźmie poważnie takiego zaproszenia gdzie jest pusty zbiornik. Kazdy chciałby mieć chociaż zalążek obrazu z kim pisze. Nie tylko foto pisiorka się liczy a postaci całej....
powodzenia - pozdrawiamy

Zdjęcie profilowe
spotkajmysiereal
13 lat temu

No tak. Nie pomyślem, że foto "całej" postaci z badziewnie zamazaną twarzą w paincie czy innym jeszcze bardziej prostackim programie do obróbki obrazu daje aż tyle wiedzy o czlowieku.
Zawsze byłem głupi myślac, że to w rozmowie sie coś można o czlowieku dowiedziec.... a jednak... jest inaczej.
Dzieki "dziadku" za rady. Zrobię pare zdjęć, pozamazuję na różowo co ważniejsze i już będę 3x lepszym człowiekiem.
super :)
Pozdrowienia dla wszystkich guru zbiornika którzy wiedzą lepiej za innych :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem