Mini Zbiornik
SuczDoUzycia
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Hej;) Jestem wolny od 27.04-05.05 i szukam konkretnego , (konkretnych) ,mającego ponad 40lat i lokal na rżnięcie bez zahamowań ogiera. Nie szukam sponsora,tylko bycia używanym ostro,perwersyjnie i ponizająco.uwielbiam spełniać sex polecenia. Kocham lizać tyłek, brać całego w gardło ,dławić się i krztusić fiutem!
Oprócz ostrego bicia, nie mam granic. Smak spermy i pissu, bycie związanym podczas zabaw, fisting, nagrywanie i fotografowanie "akcji"...To mnie kręci ,ale zrobisz ze mną co TY będziesz chiał...Jestem ciasny,choć "wygimnastykowany", lubię zabawy w większym gronie(byłem przez rok w układzie z parą -45 i 52 letnich masterów).Jestem przystojny,zabawny,inteligentny i konkretny.Liczę na dyskrecję.Jestem męskim Bi lat 30/181cm /80kg/18cm grubej pałki...To ogólnie o mnie...
Jesteś zainteresowany spotkaniem?
Jeśli tak,to opisz na co masz ochotę.Im ostrzejsze i wyuzdane masz propozycje, tym lepiej.
Odpisze każdemu;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem